ENVIROREGISTER - ONLINE KATALÓG SLOVENSKÝCH FIRIEM.

Enviroregister.sk
Internetový katalóg enviroregister.sk je marketingový projekt sprevádzkovaný v roku 2011 so zameraním na oblasť environmentálnych služieb, služieb v energetike, bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a ochrane pred požiarmi. Členenie katalógu je vytvorené na základe odborného zamerania poskytovaných služieb a vytvára logickú štruktúru pokrývajúcu všetko, čo sa v týchto segmentoch nachádza.

Za dobu svojej existencie sa enviroregister.sk stal rešpektovaným katalógom a najvyhľádavanejším informačným zdrojom v prezentovaných segmentoch.

Prečo sa oplatí pridať vašu firmu do našej online databázy?

Každý deň ľudia vyhľadávajú na internete služby, firmy, webové stránky a dodávateľov. Na našich webových stránkach môžete umiestniť ponukane produkty a služby s odkazmi na vaše webové stránky. Vďaka tomu budú potenciálni zákazníci schopní ľahko a rýchlo nájsť vašu firmu. Ideálnym doplnkom je možnosť využitia reklamných služieb, ktorých prehľadný popis nájdete v časti „Cenník reklamy“.

Zaužívaným postupom je v súčasnosti vyhľadávanie produktov a služieb cez „kľúčové slová“ na nezávislých prehliadačoch. "Byť videný" vo svete internetu znamená mať svoju internetovú stránku tam, kde sú hľadané produkty a služby, ktoré poskytujete. V opačnom prípade sú vaše šance na úspech značne oslabené. Umiestnenia nášho katalógu pre jednotlivé kategórie vyhľadávané cez „kľúčové slová“ na prehliadači google.sk sú na pozíciach, ktoré efektívne zabezpečia vašu ponuku v internetovom priestore.

Chcete, aby vašu web stránku videlo viac ľudí? Využite našu službu Pridaj firmu a zaregistrujte sa.


Akcia "Reklama na tri mesiace zadarmo".

Ak sa chcete presvedčiť o prínose reklamy pre vašu firmu prostredníctvom katalógu enviroregister.sk, využite zadarmo a nezáväzne na obdobie troch mesiacov naše reklamné služby, ktoré spracujeme my. Po skončení akcie si sami vyhodnotíte prínos reklamy pre vašu firmu a následne sa rozhodnete, či budete pokračovať vo využívaní služby v nejakom dohodnutom rozsahu, alebo nie. Reklamná akcia je obmedzená našimi jestvujúcimi zmluvnými záväzkami a v jednom časovom úseku určena pre maximálne 5 firiem.

Ak chcete využiť akciu "Reklama na tri mesiace zadarmo" dajte nám vedieť naklikom na Kontakt